Kızlara Değer Geleceğe Değer 2 Projemizin Açılış Programı

Kızlara Değer Geleceğe Değer 2 Projemizin Açılış Programı

Kızlara Değer Geleceğe Değer 2 Projemizin, başta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Dr. Fatma Betül SAYAN KAYA Hanımefendi, AK Parti gurup Başkan Vekili Bülent TURAN, Ankara Milletvekili Murat ALPARSLAN Beyefendi, Şanlı Urfa Milletvekili Kemalettin YILMAZTEKİN Beyefendi, Eyüp Sultan Belediye Başkanı Remzi AYDIN Beyefendi, Ankara Ticaret Odasından Kemal GAZİOĞLU Beyefendi, Aile ve Sosyal Potikalar İl Müdürü Bestami ERKOÇ Beyefendi ve birbirinden değerli konuklarımızın katılımı ve desteği ile açılış programımızı gerçekleştirdik.

Programımız İstiklal Marşının okunması ile başladı. İlk konuşmacı olan Anadolu İlahiyat Akademi Kurucu Başkanı Tuncer NAMLI Beyefendi, toplumun yaralarını sarmak için herşeyin devletten beklenmemesi gerektiğini ve bu konuda bir sivil toplum kuruluşu olarak tüm gayretleriyle çalışmaya devam edildiğine değindi. Aydınlık zihin, arınmış vicdan ve ilkesel davranış için özgün bir din eğitimi mottosuyla hareket ettiklerini belirtti. Ardından Anadolu İletişim ve Eğitim derneğinin ve Anadolu İlahiyat Akademinin tanıtım filmleri izlendi. 

Anadolu İletişim ve Eğitim Derneği Başkanımız Hülya ÖĞÜT ise Projemizin tanıtım filminden sonra daha ayrıntılı şekilde proje hakkında bilgi verdi. Projenin 8 ay süreceğini, bu sürenin insan yetiştirmek için aslında ne kadar kısa bir süre olduğuna değindi. ’Her dokunuş bir iz bırakır’ düşüncesiyle hareket eden güzel, geniş bir ekiple hayata değer katmaya çalıştıklarını anlattı.

Sayın İlter BATURAY hocamızın gençlerimizle hazırlamış olduğu gösteri misafirlerimiz tarafından ilgiyle izlendi.

Konuşmacılardan AK Parti gurup Başkan Vekili Bülent TURAN, Eyüp Sultan Belediye Başkanı Remzi AYDIN beyefendiler de Anadolu İletişim ve Eğitim Derneğinin proje çalışmalarını takip ettiklerini ve desteklediklerini konuşmalarında belirttiler.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Dr. Fatma Betül SAYAN KAYA Hanımefendi de bakanlığın geçtiğimiz süreçte yaptıkları faaliyetleri hakkında bilgi vererek derneğimizin gerçekleştirdiği projelerin her birinin ne kadar değerli olduğunu ve insana yapılan yatırımın özellikle kız çocuklarına yapılan yatırımın toplumun dönüşmesini sağlayacağını anlatarak tebrik ve teşekkürlerini dile getirdi.

Hediye merasiminin ardından ikram için kokteyl salonuna geçildi.

Bizi proje faaliyetlerimizde yanlız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen çok kıymetli misafirlerimize canı gönülden teşekkürler ediyoruz.

Paylaş:Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiş..

Yorum Ekle
  • Yenile